Keramické zámky Discovery® Pearl

Inovatívne, vysoko estetické a skoro na zuboch neviditeľné zámky Discovery® Pearl, které reálne vynikajú svojou kvalitou. tri roky vývoja určili tomuto zámku prekročenie všetkých poznaných hraníc estetiky, kvality a výkonu. Dokonale se prispôsobí zubu vďaka odtieňu a vysokému stupňu priesvitnosti. Ich perfektná geometria a veľkosť umocňuje pocit, ako by sa v ústach ani nenachádzal.

 

Konštrukcia zámkov Discovery® Pearl se osvědčila v priebehu niekoľkých rokov. Zaoblené krídielka sú pohodlné pre pacienta a zároveň poskytujú dostatek priestoru pre dvojité ligatúry.

Laserom štrukturovaná báza bola vyvinutá u výrobcu Dentaurum a bola úspešne použitá v priebehu rokov aj u iných ortodontických zámkov. Poskytuje bezpečnosť a spoľahlivosť nielen pri lepení, ale umožňuje i ľahký debonding.

Každý zámok je individuálne farebne označený a preto nebezpečie zámeny je tým prakticky vylčené.

Prezentačné video o keramickýchých zámkoch Discovery® Pearl a ako a čím ich odstraňujeme (debonding):

Pre ľahké a bezpečné odstránenie keramických zámkov Discovery® pearl, používame ako pomôcku sterilizovateľný Dentaurum inštrument na snímanie zámkov.

 

VIDEO estetické zámky discovery®pearl

P o z n á m k a

Ako vhodný tovarový doplnok doporučujeme používať nasledovný tovar, vhodne určený pre prácu s keramickými zámkami Discovery® Pearl.

Elastická ligatúra Pearl pre ligovanie keramických zámkov
Farba: perleťová
Priemer krúžku: 1,30mm
Množstvo: balenie 45 nosičov po 22 krúžkov = 990 ks

Elastická retiazka pre zámky Pearl bez medzičlánku
Farba: perleťová
Priemer krúžku 1,30mm
Dĺžka: rolka 4,5 m