Ako dovoz prebieha

Informácie o dovoze

Tak ako v mnohých iných oblastiach využívame služby profesionálnych poradcov a agentúr, ktorí svojimi dlhoročnými skúsenosťami a praxou disponujú kompletnými informáciami a prehľadom ponuky, tak aj my poskytujeme kompletné služby súvisiace s dovozom automobilov a ďalších činností s tým spojených.

Objednávka

  1. Pred samotným dovozom vozidiel spisujeme so zákazníkom podrobnú objednávku, kde sa uvedú kontaktné údaje o objednávateľovi a taktiež všetky požiadavky na objednávané vozidlo, čiže typ auta, rok výroby, maximálny počet km, farba, výbava… Tieto Vaše požiadavky sú pre nás záväzné a bez Vášho súhlasu nemenné.
  2. Ďalším krokom je zloženie zálohy prevodom na náš účet, pripadne v hotovosti. Po zložení zálohy sa objednávka stáva záväznou.

Výber vozidla

  1. Výber vozidla prebieha z aktuálnej nemeckej ponuky a z našich vlastných zdrojov od kolegov z Nemecka. 
  2. Každé vozidlo osobne preverujeme a testujeme. Vozidlo musí spĺňať všetky Vaše požiadavky a naše prísne kritériá, to znamená – nebúrané, zachovalé, skutočné km sú pre nás absolútnou samozrejmosťou.  
  3. Ak všetkým požiadavkám vozidlo vyhovuje informujeme Vás o zistenom stave telefonicky a formou mms s podrobným popisom a fotkami.  
  4. Na základe týchto informácií, ktoré Vám priamo od vozidla poskytneme si odsúhlasíte samotnú kúpu vozidla. Za nami poskytnutými informáciami si stojíme a preto sa po dovoze vozidla na Slovensko nestávajú „prekvapenia“ a následné problémy, či už z jednej alebo druhej strany.

Dovoz vozidla

  1. Po odsúhlasení kúpy z Vašej strany, vozidlo vyplatíme a dovezieme na miesto, ktoré si samy určíte kdekoľvek na území Slovenska. 
  2. Po dohode zabezpečíme prihlásenie vozidla do evidencie na dopravnom inšpektoráte.

Zverte kúpu Vášho auta odborníkom a vyhnite sa tak starostiam, strate času a peňazí.