Krúžky s príslušenstvom

Moderný systém krúžkov Dentaurum určený pre ortodonciu a spokojnosť lekárov i pacientov

Dentaform® Snap
Najpoužívanejšie Dentaurum krúžky v oblasti ortodoncie. Jednoduché umiestnenie krúžka a dokonalé prispôsobenie tvaru zuba vďaka super snap efektu, ktorý zaisťuje dobrú retenciu, ho robí dokonalým. Jeho tvrdosť a vysoká pevnosť hrán zabraňujú nežiaducej deformácii hrán krúžka pri jeho nasadzovaní či manipulácii. Sú anatomicky predtvarované v 36-tich veľkostiach pre presné tesné umiestnenie a nasadenie v oblasti korunky zuba. Vnútorné povrchy krúžkov boli zdrsnené, aby sa zabezpečilo bezpečné uchytenie a optimálne spojenie. Dentaurum krúžky dentaform® Snap predstavuje špičkovú kvalitu, vysokú kompatibilitu, optimálnu stabilitu a trvalé prispôsobenie.

Systém krúžkov Dentaurum predstavuje široký sortoment rôznych typov krúžkov, vo verziách dentaform Snap, dentaform a standard. Krúžky je možné vybrať pre hornú i dolnú čeľusť na zuby v rozsahu od rezákov až po 2. moláre. Krúžky sa dajú objednávať 2 spôsomi. Nenabodované, na individuálné nabodovanie lekárom, alebo komplet nabodované bodovacou službou Dentaurum. Tá vám naboduje vami vybrané bukálne rúrky, palatinálne kanyly alebo dvojháčiky presne podľa vášho výberu. Zaručuje pritom max. kvalitu. Krúžky z bodovacej služby nepoznajú reklamácie.

Systém bukálnych rúrok Dentaurum predstavuje široký sortiment rôznych typov bukálnych rúrok, ktoré sa dajú adaptovať na krúžok bodovaním alebo lepením na zuby. Jednoduché, konvertibilné, nekonvertibilné, dvojkanyly, trojkanyly, system Roth, MBT, slot 018, 022, s háčikom, bez háčiku, rôzne tvary i účel. V ponuke rôyne druhy palatinálnych kanýl, otvorené, zatvorené, kanyly s hášikom i bez , dvojháčiky … to všetko ponúka Dentaurum pre vás  s voľným výberom pre bodovaciu službu a vašu spokojnosť.

Predstavujeme vám názorné ukážky zostavenia jednotlivých krúžkov pre hornú a dolnú čeľusť s volitene vybraným druhom bukálnej rúrky a palatinálnym príslušenstvom:

1. ukážka
z jedného najpoužívanejších typov nabodovaných krúžkov na obrázku pre hornú čeľusť sa skladá
z molárneho krúžku Snap, konvertibilnej trojkanyly OrthoCast a otvorenej palatinálne kanyly. Uvedený vzor na obrázku je na zub č. 16

2. ukážka
z jedného najpoužívanejších typov nabodovaných krúžkov na obrázku pre hornú čeľusť sa skladá
z molárneho krúžku Snap, konvertibilnej dvojkanyly OrthoCast. Uvedený vzor na obrázku je na zub č. 26

3. ukážka
z jedného najpoužívanejších typov nabodovaných krúžkov na dolnú čeľusť na obrázku sa skladá
z molárneho krúžku Snap, konvertibilnej dvojkanyly OrthoCast. Uvedený vzor na obrázku je na zub č. 46

4. ukážka
z jedného najpoužívanejších typov nabodovaných krúžkov na dolnú čeľusť na obrázku sa skladá
z molárneho krúžku Snap, konvertibilnej dvojkanyly OrthoCast. Uvedený vzor na obrázku je na zub č. 36

Bukálne rúrky Dentaurum

Nová generácia bukálnych rúrok

Originálne bukálne rúrky pre vysokú biokompatibilitu.

Moderný plochý dizajn pre jednoduchú manipuláciu a vysoký komfort pacienta.

3D základňa s laserovo štruktúrovanou bázou pre dokonalé uchytenie a vynikajúce držanie.

Jasné laserové označenie s + (horná čeľusť) / – (spodná čeľusť) a FDI označením na základni pre ľahké prispôsobenie zubu.

Ohybný háčik s guľovým koncom pre všestrannosť a prispôsobenie liečby.

Orto-Cast

Inovatívne MIM bukálne rúrky Ortho-Cast sú vyrábané osvedčenou technikou MIM (kovové vstrekovanie). Majú stabilnú konštrukciu pre optimálny prenos síl. Disponujú lievikovitým otvorom a s distálnou drážkou pre gumené krúžky alebo ligatúry. Majú zaoblené okraje a rohy, aby sa zabránilo podráždeniu sliznice. sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Malá ukážka z výberu bukálnych rúrok Dentaurum

Katalóg Dentaurm Ortodoncia ponúka bukálne rúrky v prehľadne forme. Jednoduchým spôsobom si môžete vyhľadať bukálnu rúrku, ktorú potrebujete. Široký sortiment bukálnych rúrok:

jednoduchých …
dvojitých …
trojitých …
bez obsahu Nikla …
titanové …
v slotoch 018 aj 022 …
podľa Rotha i MBT …
na bodovanie …
na lepenie …

si určite vyberiete !