Medzizubná
         kefka TePe  soft

Medzizubná kefka TePe soft je najpoužívanejším, najefektívnejším a užívateľsky príjemným prostriedkom na odstraňovanie zubného povlaku medzi zubami. Je určená na čistenie medzier medzi zubami, kde sa bežná zubná kefka nedostane. Používajte medzizubné kefky denne, aby boli ďasná aj zuby zdravé a svieže.

Najviac zubných kazov vzniká v medzizubných priestoroch. Nie vždy sa stáva samozrejmosťou, že venujeme tomuto priestoru pravidelnú pozornosť. Žiadna manuálna ani elektrická kefka nie je totiť úplne schopná dokonale vyčistiť medzizubný priestor. K tomu sú určený hlavne sortiment medzizubných kefiek, dentálnych nití alebo špáradiel. U dentálnych hygienikov sa používajú aj rôzne iné podporné prístroje, určené k tomuto účelu čistenia. 

Výber medzizubnej kefky je veľmi dôležitý. Veľkosť (hrúbka) vlákna má byť vhodne určená do medzizubného priestoru tak, aby sme nesprávnou veľkosťou vlákna nepoškodili medzizubný priestor alebo sklovinu zuba. Je preto dôležité poradiť sa so svojím ošetrujúcim lekárom alebo dentálnym hygienikom, akú veľkosť kefky kde treba použiť a aký je postup pri čistení.

Predstavujeme vám  základné veľkosti medzizubných kefie TePe soft. 

Jednotlivé balenia sú vo forme sáčku, ktorý obsahuje 8 ks kefiek z jednotlivých  rôznofarebných veľkosti.

TePe kefky sa vyrábajú okrem prevedenia soft aj v prevedení extra soft. Všetky druhy medzizubných kefiek TePe majú drôtik potiahnutý plastom pre maximálnu ochranu ďasien a citlivých zubných krčkov.

 

0,40 mm    ružová
0,45 mm    oranž
0,50 mm    červená
0,60 mm    modrá
0,70 mm    žltá 
0,80 mm    zelená
1,10  mm     fialová
1,30 mm     šedá
1,50 mm     čierna 

Ukážka sortimentu medzizubných kefiek TePe

Výrobca medzizubných kefiek TePe: