Ajona Stomaticum

je medicínskym koncentrátom zubnej pasty na dennú, univerzálnu starostlivosť o zuby, ďasná a jazyk. Ajona sa zakladá na tradičnom historickom a už viac ako 60 rokov osvedčenom 4 stupňovom princípe pôsobenia – čistenie zubov od povlakov, antibakteriálny účinok, remineralizácia skloviny a neutralizácia.

Už pri čistení cítite účinok a chuť. Výsledok sú zdravé, čisté zuby, silné ďasná, svieži dych a dlho trvajúca, veľmi príjemná sviežosť v ústach. Ajona Stomaticum je tiež vhodná na čistenie snímateľných ortodontických aparátikov.

Niečo z histórie

Lekárnik Johannes Paul Liebe zakladá v r. 1866 v Drážďanoch firmu na dietetické a farmaceutické prípravky. Pred 150 rokmi to boli najmä farmaceuti, ktorí objavili dôležité látky na výrobu liečiv. Dr. Liebe je už po generácie rodinnou firmou, ktorá výhradne vyvíja a vyrába vysokokvalitné lekárske zubné pasty a nastavuje súčasné štandardy s najvyššími nárokmi. Spájame tradíciu, modernosť a budúcnosť. Úzko a prakticky spolupracujeme so zubnou vedou. Takto sme pred 70 rokmi vyvinuli našu klasickú Ajonu, prvý koncentrát liečivej zubnej pasty v malej červenej tube. Nasledovala zubná pasta z kvetov harmančeka lekárskeho Aminomed a Pearls & Dents, exkluzívna zubná pasta lekárska so systémom prírodných perál. Tvrdenie, že vždy robíme maximum pre udržanie zdravia zubov a úst, formovalo naše myšlienky a činy, našu spoločnosť a naše produkty od samého začiatku a bude v tom pokračovať aj v budúcnosti.

Vizuál vývoja histórie zubnej pasty Ajona Stomaticum

Zubná pasta Ajona Stomaticum funguje – vyskúšate  a pocítite !

Účinok čistenia koncentrátom Ajona je vďaka jeho jemným čistiacim telieskam mimoriadne jemný a zároveň dôkladný.

Relatívna dentínová abrazivita (RDA), udávajúca stupeň abrazívneho účinku, má pri koncentráte Ajona veľmi nízku hodnotu 30. Ajona je preto mimoriadne vhodná aj pri citlivých odhalených krčkoch.


Obsah balenia 25ml

Aké množstvo zubnej pasty Ajona Stomaticum treba používať na čistenie?

UPOZORNENIE!

Používanie a dávkovanie.

Odporúčame používať pastu Ajona Stomaticum minimálne dvakrát denne. Zuby si čistite približne tri minúty, aby mohli vysokohodnotné a ošetrujúce súčasti rozvinúť svoj plný účinok. Ajona Stomaticum je medicínskym koncentrátom zubnej pasty, neobsahuje fluor a je približne päťkrát tak výdatná ako normálna zubná pasta. Používajte ju prosím preto šetrne. Na zubnú kefku stačí preto vytlačiť iba množstvo vo veľkosti hrášku (cca 0,2g). Obsah 25ml.

S koncentrátom Ajona Stomaticum si čistite zuby 2 až 3 krát denne, približne tri minúty, aby mohli vysokohodnotné a ošetrujúce súčasti rozvinúť svoj plný účinok. Ideálne pred spaním, alebo 30 minút po jedle.

Veľká časť baktérií ústnej dutiny sa nachádza na jazyku, kde sa nachádzajú najmä škodlivé baktérie, spôsobujúce zubný kaz, problémy s ďasnami alebo zápach z úst. Jazyk by sa preto mal čistiť aspoň raz denne mäkkou zubnou kefkou, najlepšie pred spaním. Antibakteriálna zubná pasta Ajona je na to vhodná.

Pri starostlivosti o medzizubné priestory alebo implantáty je vhodné použiť Ajonu Stomaticum vďake jej antibakteriálnym a protizápalovým zložením. Vytlačte malé množstvo Ajony na medzizubnú kefku a vyčistite s ňou šetrne medizubné priestory i medzi implantátmi.

Zubná pasta Ajona Stomaticum je vhodná aj na čistenie rôznych druhov snímateľných ortodontických aparátikov. Použite malé množstvo pasty a telo aparátu dôkladne vyčistite mäkkou zubnou kefkou.

V príbalovom letáčiku vo vnútri krabičky nájdete zloženie zubnej pasty i všetky potrebné doplňujúce informácie v slovenskom jazyku.

Predajná forma balenia je po 1 kuse, alebo formou regálového balenia s možnosťou odkrytia perforovanej prednej strany kartónu. Balenie obsahuje 12 kusov.

Dr. Liebe, Nemecko

Výrobca zubnej pasty Ajona Stomaticum