Zubná bieliaca pasta SPLAT BLACKWOOD

Bieliaca zubná pasta SPLAT BLACKWOOD je vhodná na odstraňovanie nežiadúcej pigmentácie zubov. Má čiernu farbu a s jej pravidelným používaním môžete dosiahnuť belšie aj zdravšie zuby. Obsah 75ml. 

  • zabraňuje vzniku kazov a povlakov na zuboch

  • dáva svieži dych

  • revitalizuje a ošetruje ďasná

Bieliaca zubná pasta SPLAT BLACKWOOD

Obsahuje kombináciu aktívnych látok, zabraňujúcich tvorbe povlaku na zuboch a súčasne bráni jeho opätovnej tvorbe. Aktívne uhlie je zložka, ktorá má čiernu farbu s vysokým bieliacim účinkom. Extrakt z bobúľ jalovca má antibakteriálny účinok a udržiava zdravé ďasná. Zubná pasta udržiava dlhodobo svieži dych. Výrobca Rusko.

čierna zubná pasta pre tých, ktorý sa neboja tmy …

Zubná pasta neobsahuje fluor, SLS, triklosan, chlórhexidín a sacharín.

Bieliaca zubná pasta ma značný bieliaci účinok a užívateľom poskytuje max. sviežosť dychu. Obsahuje špičkovú kombináciu aktívnych zložiek, ktoré účinne odstraňujú zubný plak a jej používaním zabraňujú jeho opätovnému vytváraniu. Aktívne uhlie je zložka v zubnej paste, ktorá jej dáva sýtu čiernu farbu. Má vysoký bieliaci účinok, absorbuje prípadný nepríjemný zápach z úst, odstraňuje zubný povlak a zanecháva zuby čisté. Antiseptická zložka Biosol extrakt z plodov borievky má protizápalové účinky, ktoré zabraňujú vzn. baktérií a ďasná tým udržujú zdravé. Bieliace čierne uhlie absorbuje nielen zápach, ale aj prípadné škvrny a dodáva zubnej paste charakteristickú čiernu farbu.

Zloženie zubnej pasty:

Aqua, Hydrated Silica, hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerín, PEG-8, Maltooligosyl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Carbon Black, Sodium Metylparabén, Stevia rebaudiana Leaf Extract, mentol, o-Cymen-5-ol, Juniperus communis Sprout Extract, Limonene. Zubná pasta neobsahuje fluor, SLS, triklosan, chlórhexidín a sacharín.

Aktívne zložky zubnej pasty sú:
extrakt z borievkových bobúľ, aktívne uhlie, Biosol, axtrakt zo Stévie. 

Zubná pasta funguje.
Vyskúšajte
a presvedčte sa !

VIDEOniečo o zubných pastách SPLAT