Naše motto

Svet v pohybe

sa bezprostredne dotýka aj služieb v oblasti sťahovania. Tento jav sa stal neodeliteľnou súčasťou nášho života. Pre tých, ktorý potrebujú takéto služby, si majú dnes možnosť vybrať z množstva ponúk. Sťahovanie bytov, rodinný domov, rôznych druhov vecí, nábytku či materiálov, vám ponúka i naša spoločnosť. K sťahovaniu a preprave vecí, nábytku či iného tovaru používame vlastný vozový park. Uvedené služby ponúkame pre oblasť mesta Bratislava a jej okolie.


Sťahovanie bytov, rodinných domov, preprava, odvoz vecí a rôznych materiálov z bodu A do bodu B. 

Život je zázrak a sťahovanie je jeho súčasťou.

Ponúkame vám službu sťahovania nábytku alebo iných nevyhnutných vecí z bytov, resp. z rodinných domov. Ak potrebujete bez komplikácií využiť takúto službu, radi sa o to postaráme.

So sťahovaním nábytku a prepravou vecí máme skúsenosti. Sťahovanie sa môže realizovať už od jedného kusu nábytku, až po kompletné sťahovanie celej domácnosti, alebo selektívnu prepravu vybraných vecí, ako sú ťažké bremená, napr. skrine, klavír a pod. Na realizáciu sťahovania či prepravy disponujeme všetkým potrebným vybavením. K sťahovaniu používame vlastný vozový park s možnosťou použitia rôznych veľkostí úložných plôch automobilov.

  • požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma
  • služby nonstop (víkendy, sviatky) bez príplatkov

Pre úspešnú realizáciu objednávky sťahovania doporučujeme po vzájomnom kontakte dohodnúť formu, rozsah, čas a cenovú kalkuláciu, aby sa stalo sťahovanie čo najefektívnejšie a hlavne k spokojnosti zákazníka.

Prehľad cien za sťahovanie bytov, rodinných domov.

Orientačné ceny

1- izbový byt od 49,00 € 
2- izbový byt od 86,00 € 
3- izbový byt od 124,00 €
4- izbový byt od 156,00 €
Rodinný dom

Prehľad cien za sťahovanie a prevoz ťažkých bremien.

Cena za hmotnosť:

70-99 kg            10 €
100-199 kg         20 €
200-299 kg        30 €
300-399 kg        44 €

Cena nad uvedenú hmotnosť
a príplatok za schody (výška budovy) cena dohodou.

 

Prehľad cien za dopravu.

Dopravné:

v meste za 1 km/0,80 €
mimo mesta za 1 km/0,60 €
minimálna cena služby 30 €

  • K cenám je potrebné pripočítať cenu za dopravu a ak sa v nehnuteľnosti nachádzajú ťažké bremená, je nutné pripočítať k cene aj tieto

  • Vyššie uvedené ceny platia za predpokladu, že je k dispozícii nákladný výťah a možnosť zaparkovania pri vchode do nehnuteľnosti

  • V prípade, že je v nehnuteľnosti k dispozícií iba osobný výťah, resp. sa v nej nenachádza výťah vôbec, bude táto skutočnosť zohľadnená v cenovej ponuke

  • Pri vytváraní cenovej ponuky na základe objednávky, je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie

 

Objednávky a kontakt:


V prípade vášho záujmu o sťahovanie, resp. prepravu v rámci mesta Bratislava a jeho okolia, nás kontaktujte. Na základe individuálnych požiadaviek sa vyšpecifikuje a dohodne so zákazníkom celá forma a rozsah vašej objednávky. 


Telefón:     0904 159299
E-mail:       poda@evenso.sk

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru.